Nový katalóg odmien

Nový katalóg odmien

Predstavujeme nový katalóg vecných odmien pre našich respondentov!

Dlhé čakanie je u konca, nový katalóg odmien konečne dorazil. Nájdete v ňom úplne nové položky a lacnejšie či kvalitnejšie alternatívy najobľúbenejších odmien z pôvodného katalógu. Rovnako tak sa pokúsime zachovať niekoľko starších odmien z pôvodnej ponuky za výhodnejšie ceny. Okrem klasických vecných odmien sme sa rozhodli rozšíriť náš katalóg aj o ďalšie predplatné časopisov a elektronické poukazy.

Katalóg odmien by mal reflektovať našu vďaku za Vašu účasť na výskumoch našich partnerov. Preto urobíme všetko preto, aby sme cenu jednotlivých položiek udržali na úplnom minime (s ohľadom na obstarávaciu cenu, náklady na poštovné / balné ...). Rovnako tak sa pokúsime katalóg priebežne aktualizovať s ohľadom na Vašu spätnú väzbu. U nových položiek môže dôjsť k náhlym zmenám cien alebo k predčasnému vyradeniu či náhrade (záleží na dostupnosti u našich dodávateľov). V takom prípade prosíme o strpenie, odmenu čoskoro nahradíme.

Za rok 2017 a 2018 sme odoslali takmer 15 000 katalógových odmien. Vecné odmeny teda aj naďalej zostávajú našou prioritou, aby sme mohli respondentom ponúknuť alternatívu prevodu oblátok na peniaze. Aj naďalej odporúčame voľbu odporúčaného poštovného (od 2 000 oplátok automaticky zadarmo), aby sme mohli na 100% garantovať úspešné doručenie (prípadne bezproblémový priebeh reklamácie a vrátenie oblátok). Taktiež sme pripravení reagovať na akékoľvek individuálne požiadavky (poradiť ohľadom výberu, zaobchádzanie s odmenou, žiadosť o podrobnejší popis / fotografiu alebo farebnú alternatívu ...). Samozrejmosťou je aj ročná záruka na každú vecnú odmenu (v prípade zaslania nefunkčného tovaru).

Za dlhšie čakanie na nový katalóg sa ospravedlňujeme. Rovnako tak nás mrzí potenciálny zrušenej objednávky z dôvodu skladovej nedostupnosti a vyradenie. Odmeny sa aj naďalej pokúsime rozosielať 1-2 mesačne, aby Vám zásielka dorazila do 30 dní od objednania. Cca mesiac potrvá aj kompletné spracovanie objednávky predplatného. Elektronické poukazy sa pokúšame zasielať do 14 dní od objednávky.

Ďakujeme za Vašu priazeň a dúfame, že Vás nový katalóg poteší.

Team ČNP

PS: Ak sa Vám nový katalóg správne nenačíta, aktualizujte prosím stránku pomocou CTRL + F5