Ponúkame jedinečnú možnosť, ako si s nami privyrobiť - 350 oplátok za nového člena!

Ponúkame jedinečnú možnosť, ako si s nami privyrobiť - 350 oplátok za nového člena!

Privyrobte si so Slovenským národným panelom! Ako? Veľmi jednoducho – ponuka zárobku spočíva v tom, že ako členovia nášho panela budete odmenení za to, že túto našu komunitu rozšírite o nových členov. Viac informácií sa dočítate v tomto článku.

Vážení a milí členovia Slovenského národného panela,

ponúkame Vám jedinečnú možnosť, ako si s nami môžete privyrobiť. Je to veľmi jednoduché a nebudete potrebovať nič viac ako svoju vlastnú iniciatívu. Pozvite do komunity Slovenského národného panela nových ľudí! Za každý ich názor a aktivitu ich odmeníme a Vás odmeníme za to, že ste priviedli nových členov!


To znie priam skvelo! Ako na to?

Členovia Slovenského národného panela sa môžu zúčastniť prieskumov na najrôznejšie témy a vyjadrovať tak svoje názory a postoje. Vedľa prieskumov trhu a verejnej mienky sa môžu zúčastniť taktiež skupinových diskusií.

Koho hľadáme?

Do nášho panela hľadáme ľudí, ako ste vy! Chceme rozšíriť našu komunitu o nových respondentov, ktorí sa chcú zúčastniť najrôznejších prieskumov a podeliť sa o svoj názor.

Čo treba urobiť?

Oslovte teda ľudí vo svojom okolí – či už sú to vaši priatelia, známy, kolegovia alebo príbuzní – za každého nového člena, ktorý úspešne prejde registráciou a vyplní svoj prvý výskum,

dostanete odmenu 350 oplátok!


Postup:

1. Prihláste sa do svojho profilu.

2. V pravom čiernom paneli vyberte sekciu Pozvanie nového člena a tú rozkliknite.

3. Do vrchného riadku zadajte email nového člena a pod to môžete pripísať váš odkaz.

4. Kliknite na Pokračovať.

5. Objaví sa náhľad pozvánky, ktorú si tak môžete skontrolovať a odoslať.

6. V pozvánke vidíte odkaz, cez ktorý sa nový uchádzač má zaregistrovať - tento odkaz môžete skopírovať a využiť na zdieľanie na sociálnych sieťach.


Využite túto skvelú ponuku a privyrobte si s nami. Nie sme si istí, či sa takáto ponuka bude ešte v blízkej dobe opakovať, tak to vezmite pevne do svojich rúk a využite túto možnosť na maximum!

V prípade otázok Vám budeme radi nápomocní. Obrátiť sa na nás môžete prostredníctvom emailu podpora@narodnypanel.sk alebo cez správy na Facebooku.

Prajeme veľa úspechov a nech sa Vám darí!